LaboratoriaPrzemysłFarmacja

BMT

O nas

MMM w Polsce

MMM Muenchener Medizin Mechanik Polska Sp. z o.o. istnieje od 16 lat i posiada biura w Warszawie (centrala), Krakowie (dawne BMT Sp. z o.o. zajmujące się działalnością w branży: laboratoria, farmacja i przemysł) i Łodzi (centrum serwisowe). Centrum serwisowe zatrudnia 12 serwisantów.

 

MMM Muenchener Medizin Mechanik Polska Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy kapitałowej MMM Group. MMM Polska Sp. z o.o. dostarcza wyroby i usługi w oparciu o ponad 60 letnie doświadczenie w dziedzinie procesów mycia, sterylizacji i dekontaminacji.

 

Grupa MMM:

 

MMM Münchener Medizin Mechanik GmbH

Aktywny na całym świecie dostawca kompleksowych rozwiązań dla indywidualnych i "krojonych na miarę" instalacji do sterylizacji i dezynfekcji, mających zastosowanie w szpitalach, laboratoriach i przemyśle farmaceutycznym.

Do grupy MMM w 1992roku dołączyła firma BMT s.r.o – Czeski producent sterylizatorów parowych o bardzo długiej tradycji, która sięga 1921roku i początków „Chirany”. Od czasu przyłączenia BMT do MMM Group (1992r), na terenie Europy sprzedawane są urządzenia medyczne (sterylizatory), oraz laboratoryjne (cieplarki, inkubatory, komory klim.) pod marką MMM oraz BMT, zależnie od rynku.

 

Link do oficjalnej strony MMM

 

BMT Medical Technology s.r.o.

Dobrze sprawdzone wyroby do obróbki sterylizacyjnej i technologii cieplnej lidera na rynku czeskim - Firmy BMT - stanowią doskonałe uzupełnienie wachlarza wyrobów i usług Grupy MMM.

 

Link do oficjalnej strony BMT

 

MMM Medcenter GmbH

Firma MMM Medcenter jest dostawcą innowacyjnych wyrobów technologii cieplnej do suszenia, inkubacji i sterylizacji gorącym powietrzem, stosowanych w sektorze badawczym, rozwojowym, produkcyjnym i zapewniania jakości. 

 

Link do oficjalnej strony Medcenter